Шофьор - Доставчик

За Фирмата Виста АВТ АД е компания, която работи на българския пазар от 01.08.2008г. Акционери в компанията са хърватската компания АВТ Груп и български предприемачи. АВТ Груп е създадена през 1923 год. и до днес успешно развива бизнеса си на сръбския, хърватския и македонския пазар. Дистрибутира продукти на Colgate-Palmolive, Barilla, Henkel, SCA, Hipp,  Kotanyi, Rauch, Red Bull, Finetti, Chipita, Phanner и други.         Мисия и Цели Виста АВТ има амбицията да стане една от водещите търговски и дистрибуционни компании на висококачествени потребителски стоки в България. Нашата задача е да увеличим продажбите и печалбите на нашите доставчици, както и да постигнем разумна възвръщаемост на инвестициите за нашите акционери. Фирмената ни стратегия се състои от следните елементи: Привличане и ефективно обслужване на водещи производители на бързооборотни стоки, благодарение на отличните ни познания за състоянието и функцинирането на българския пазар. Допринасяне за успеха на нашите клиенти- търговци на едро и дребно, опериращи на българския пазар. Посрещане на нуждите на нашите служители, като създаваме отлична организация и условия за работа.

Виста АВТ АД е водеща дистрибуторска компания в сферата на търговията с бързооборотни стоки. Компаниите, с които си сътрудничим са с дългогодишен опит и лидери в своята област.
За отличното обслужване на нашите клиенти се грижи екип от професионалисти — мениджъри, търговски представители, спедитори, оператори, мърчандайзери.
С цел покритие на търговските обекти в страната, компанията оперира с регионалните си офиси в гр. София, Пловдив, Варна, Бургас, Велико Търново Плевен.
Поради разрастване на бизнеса си Виста АВТ АД търси да назначи високомотивиран и ориентиран към резултатите специалист, който да се присъедини към нашия екип в гр. Варна на длъжност:
ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК
Задължения и отговорности:
- Приема и товари продуктите в микробуса;
- Приема и предава документите, съпровождащи стоката при продажба и транспортиране;
- Проверява съответствието между натоварените продукти и фактурата;
- Подрежда доставените продукти върху стелажи в търговските помещения;
- Приема и отчита суми в случай на плащане от клиенти;
- Поддържа, стопанисва и управлява поверения му автомобил.
Изисквания:
- Опит на същата или сходна позиция;
- Валидно свидетелство за управление на МПС;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и вежливост във взаимоотношенията с клиенти и колеги;
- Средно образование.
Компанията предлага:
- Работа в предизвикателна и динамична среда с екип от професионалисти;
- Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Социални придобивки;
- Служебен автомобил и телефон;
- Възможност за кариерно развитие.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби