Служители за събиране на заявки в Логистична База

Няма описание

Ин Хаус е дистрибуторска фирма, специализирана във вноса и разпространението на стоки за дома и градината, детски играчки и ученически пособия. Повече от 15 години се развиваме успешно на българския пазар и се нареждаме сред лидерите в сектора.
Във връзка с разширяването на дейността си, търсим :
Служители за събиране на заявки в Логистична база
Основни задължения:
- точно и навременно комплектоване на подадените към склада заявки;
- подреждане и съхраняване на складовите наличности;
- коректно адресиране и обозначаване на готовите заявки;
Изисквания:
- отговорност и дисциплинираност;
- организираност и експедитивност;
- средно образование;
- опит в работа със складов софтуер ще се счита за предимство;
Ние предлагаме:
- стимулиращо възнаграждение;
- почивни събота и неделя;
- встъпително обучение;
- служебен транспорт от и до работното място;
- организирано обедно хранене;
- търговски отстъпки за служители;
Ако това предложение ви е заинтересувало очакваме вашата професионална автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените предварително по документи кандидати.

June 10th, 2022

Сливен

Търговия и Продажби