СЛУЖИТЕЛ ЗА РАБОТА НА БЕНЗИНОКОЛОНКИ БЕНИТА

Няма описание

Бензиностанция на BENITA на бул.Хр.Смирненски /зад Технически университет /, търси да назначи енергични и положително настроени служители за зареждане на автомоблилите със светли горива, пропан-бутан и метан.
Работно време:от 07.00ч до 19.00ч и от 19.00ч до 07.00ч, на 12-часови работни смени-дневни и нощни смени с два дни почивка.
Изисквания:средно образование, умения за работа в екип, комуникативност, позитивна нагласа и желание за работа.
Задължения: бързо,ефикасно и любезно обслужване на клиентите на бензиностанцията, зареждане и познаване на стоките свързани с автомобилите на клиентите, подържане чистотата и сигурността на обекта.
Фирмата предлага трудов договор, осигуровки, годишен отпуск-20 дни, работно облекло и увеличение на заплатата след 6 месеца.
Ако смятате, че притежавате необходимите умения да станете част от нашият екип, ориентиран към доброто обслужване на клиентите, изпратете автобиографията си и ние ще ви се обадим.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби