СЛУЖИТЕЛ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА КУЛИНАРЕН ЩАНД

Създадохме Parkmart с мисията винаги да предлагаме широк диапазон от висококачествени маркови артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове.Мечтаехме да създадем супермаркет, в който пазаруването да носи удоволствие и наслада, да е достатъчно широк и удобен, да предлага разнообразни, проверени стоки с безупречно качество и да отговаря на нуждите, желанията и изискванията на съвременните градски хора.Отворихме първия Parkmart на бул. Княз Борис I, 152 в Приморски парк във Варна и видяхме как мечтата ни се сбъдна, благодарение на смелата комбинация между удобен и стилен интериорен дизайн, качествени продукти и premium концепцията, която не спираме да развиваме.След успеха на първия Parkmart Супермаркет в парка последваха още две локации - във Варна Parkmart Орбита. Следващите градове, в които предстои откриване на наши обекти са Бургас и София. Целта ни е да превърнем Parkmart в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент.

Паркмарт е изцяло българска верига от супермаркети, разпознаваема с уникалният си бранд,предлагаща премиум продукти и високо качество на обслужване .Нашата мисия е винаги да разполагаме с широк диапазон от качествени артикули, с които да задоволим различни желания и вкусове. Целта ни е да превърнем Паркмарт в национална верига премиум супермаркети, отличаващи се с изискан стил и изключителен асортимент .Във връзка с откриване на нов щанд в супермаркета ни в /сградата на ЦУМ/, обявяваме вакантни позиции за длъжност : Служител за обслужване на кулинарен щанд. При нас ще откриеш многообразие от възможности, за да покажеш най-доброто от себе си.
Задължения и отговорности:
-Подготовка и излагане на витрина на всички продукти от пекарна, приготвяне на фрешове и сандвичи
-Зареждане на витрината с необходимите асортименти.
-Грижа за качеството и привлекателната презентация на стоката.
-Обслужване на клиенти на витрината в това число помощ при избора на продукт, отмерване, опаковане и етикиране.
-Подготовка на заготовки.
-Спазване на санитарно-хигиенните условия и стандарти;
-Поддържане чистотата на витрината и кухнята;
Изисквания към кандидатите:
- Много добри комуникативни умения, приветливо и лъчезарно излъчване
- Опит в търговията
- Прецизност, дисциплинираност, любезност, организираност, отговорност
- Умения за работа в екип
- Коректност и лоялност
Ние предлагаме:
-Мотивиращо стартово заплащане + допълнителни бонуси
- Коректни трудово-правни отношения
- Гъвкаво работно време на смени
- Допълнителен ден платен отпуск за рожденият ви ден
- Постоянна работа в млад и енергичен екип
- Възможност за дългосрочно развитие и израстване в йерархията на фирма с утвърдени позиции на пазара.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби