Служител във фармацевтичен склад

“ФАРМНЕТ“ ЕАД е един от най-големите и водещи търговци на едро на лекарствени продукти в България и една от най-бързо развиващите се компании във фармацевтичния бранш.      Това е нова и амбициозна компания, която постоянно увеличава приходите си, налагайки се като един от факторите, определящи пазара. Конкурентните предимства на „Фармнет” ЕАД са квалифицираният човешки ресурс с дългогодишен опит в дистрибуцията на лекарствени продукти, техническите подобрения във всички складови бази, оптимално функциониране на логистика и маркетинг, разнообразяване на номенклатурата с цел достигане на високо професионално обслужване в дистрибуцията на лекарствени и медицински продукти.

Ние сме водеща компания е сферата на дистрибуцията с лекарствени продукти. Имаме изградена клонова мрежа в цялата страна и обслужваме почти една четвърт от търговците на дребно с лекарствени продукти в България. За централната ни складова база, позиционирана в гр. София, кв. Враждебна, местност Япаджа 6, търсим мотивирани служители.
Основни задължения:
- обработвате поръчките за нашите клиенти
- проследявате изпълнението на заявките
- следите за съответствие на: количество, партида и срок на годност на артикулите, спрямо зададената поръчка.
Умения, които са Ви необходими:
- отговорност и прецизност.
Компанията предлага:
- трудов договор, реални и изрядни осигуровки
- месечно възнаграждение при атрактивна бонусна система, стартова заплата 1500лв. нето и възможност за месечен нетен доход 1900лв.
- изплащане на трудовото възнаграждение всеки месец без закъснение
- осигурен фирмен транспорт
Изисквания:
- завършено или в процес на завършване средно образование
- чисто съдебно досие
За да се изберем взаимно, е необходимо да се видим.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби