Служител в застрахователен офис

Търсим към екипа ни да се присъедини отговорна и делова личност.
Изисквания за заемане на позицията:
• Отлични компютърни умения. Работа с офис пакет и Интернет
• Отговорно отношение към работата и възложените задачи
• Умения за добра комуникация и вежливо отношение
• Личност, ориентирана към работа с хора
• Добри организационни способности
Опит в застрахователния сектор ще се счита за предимство.
Отговорности на тази позиция:
• Комплексно консултиране и обслужване на клиенти в офиса
• Обслужване и указване на съдействие на всички партньори на офиса
• Отговаря за коректно изпълнение на възложените му задължения
Ние предлагаме:
• Трудов договор и коректно възнаграждение
• Служителят ще бъде въведен в работния процес и обучен за нужните му компетенции, свързани с работния процес;
Ако проявите интерес към позицията, моля изпратете автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
С кандидатстването си по тази обява, доброволно предоставяте Ваши лични данни и давате съгласието си Експанзия ЕООД да ги обработва за целите на процеса по подбор на служители. Обработването на Вашите лични данни се осъществява в пълно съответствие с изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 (Общия регламент относно защитата на данните), Закона за защита на личните данни и всички останали приложими нормативни актове.

June 10th, 2022

Пловдив

Административни, Офис и Бизнес дейности