СЛУЖИТЕЛ В ПРОИЗВОДСТВО И СКЛАД

Хидро-Хикс-България ООД е международна компания, специализирана в производството и изграждането на системи и продукти за пречистването на питейни и индустриални води, с 30 годишен опит.
С разширяването на дейността си, търсим мотивирани работници за производствено-складовата ни база намираща се в гр. Пловдив.
Задължения :
- Зарежда производството с необходимите материали и суровини
- Етикиране, палетизиране и фолиране на готовота продукция
- Подпомага дейността на оператора в производството
- Подредба на готовата продукция и суровини в склада
- Подготовка на стока за транспортиране
- Извършване на товаро-разтоварни дейности
- Грижи се за чистотата и подредбата на производствените, складови помещения и автомобилите
Изисквания към кандидатите:
- Средно образование
- Опит в производствено предприятие или работник в склад е предимство
- Умение да управлява мотокар е предимство
- Сръчност, отговорност и желание за работа
Ние Ви предлагаме:
- Отлично и коректно заплащане
- Трудов договор и осигуряване върху пълното възнаграждение
- Възможност за преминаване на друга позиция и развитие в компанията
- Отлични условия на труд
- Сезонно работно облекло
- Петдневна работна седмица
- 8 часов работен ден - редовна смяна 8:30-17ч.
- Работа в млад и динамичен екип от специалисти.
- Чиста стартова заплата: 1000 лв.
- Допълнително към заплатата - ваучери за храна 100лв/месец
Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".
Личните данни на кандидатите ще бъдат разглеждани под строга конфиденциалност.
Интервю ще бъде проведено единствено с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство