СЛУЖИТЕЛ В ПРОИЗВОДСТВО

Няма описание

Във връзка с разширяване на дейността си фирма Елкрон България ООД търси да назначи служители в производство.

Основни задължения:
-Извършва монтажна работа на компоненти за лед осветители
-Сглобяване/асемблиране на LED осветителни
- Отговаря за техническото състояние на поверените му съоражения;
-Спазва правилника за вътрешен ред и ясно определените норми за работа
-Поддържа чисто и подредено работното си място
Изисквания към кандидатите:
- Завършено средно образование / техническо е предимство /
- Умения за работа в екип;
-Комуникативност и дисциплинираност
Работодателят предлага:
- Трудов договор, пълни осигуровки;
- 5 дневна работна седмица – от понеделник до петък;
-Сигурност, стабилност и дългосрочни взаимоотношения;
- Фирмено облекло и лични предпазни средства;
-Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
- Отлични условия на работа в екологично чиста среда и в сплотен екип от професионалисти.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
С одобрените от нас кандидати ще се свържем за допълнително уговаряне на интервю.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности