СЛУЖИТЕЛ В ОТДЕЛ ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ

Няма описание

Супермаркет "Лекси" бул.Марица 19 търси да назначи :
СЛУЖИТЕЛ В ОТДЕЛ "ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ"
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
-Зарежда и аранжира стоките на щандовете и в складовите помещения, съгласно фирмените изисквания;
-Следи за етикети и означения /цена, срок на годност/;
-Поддържа хигиена на работното място;
ИЗИСКВАНИЯ:
-Умение за работа в екип;
-Работа на смени;
-Опит на същата или подобна позиция е предимство.
ПРЕДЛАГАМЕ:
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с показаните лични умения и резултати;
- Вътрешно фирмено обучение;
- Дългосрочна заетост;
- Възможност за професионално развитие:
За да кандидатствате по обявата изпратете актуална автобиография със снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".
ЩЕ СЕ СВЪРЖЕМ САМО С ОДОБРЕНИТЕ ПО ДОКУМЕНТИ КАНДИДАТИ!
* Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности