Служител в отдел логистика

Импексрон ООД е създадена през 2011г. От тогава насам не спира да се развива и към днешна дата има партньорски офиси в Германия, Македония, Украйна, Турция, САЩ, а от скоро и в Япония. През 2006 година се полагат основите на фирмата стартирайки с офиса си в Щутгарт, Германия. Пет години по-късно компанията развива бизнеса си на 4 континента.Основната дейност е свързана с покупко-продажба на индустриални машини, резервни части, екипировка и други.

Служител в отдел логистика с английски език.
Импексрон ООД е компания, която се занимава с търговия на резервни части за индустриални машини.
Фирмата разполага с офиси в 12 страни и във връзка с разширяването на дейността търси да назначи нов служител в отдел логистика и обслужване на клиенти.
Основните задължения, свързани с длъжността са:
- Приемане, подготвяне и предаване на пратки
- Организиране на транспорт в България и чужбина с избрани куриерски фирми
- Работа със специално разработен софтуер
- Утвърждаване на положителния имидж на компанията
- Поддържане на писменна и вербална комуникация с настоящи и бъдещи клиенти и доставчици на фирмата по и-мейл и телефон
За успешното изпълнение на длъжността се изисква:
- Отлично владеене на английски език; Владеене на немски или втори чужд език ще се счита за предимство
- Опит в логистиката ще се счита за предимство
- Отговорност, oрганизираност и комуникативност;
- Контактна личност, с желание за работа в екип;
- Компютърна грамотност;
- Добри комуникативни умения;
- Ориентация към постигане на резултати;
- Поради спецификата на работата кандидатите от мъжки пол са с предимство.
- Активен шофьор с книжка за кат. Б
Предлагаме постоянен трудов договор и осигуряване на пълното възнаграждение, бонуси и възможност за развитие.
- Посочената заплата е брутна и е стартова.
- Покриваме разходите за транспорт на служителите си / или им осигуряваме фирмен транспорт.
- 20 дни годишен платен отпуск
* Работно време от 09 до 18ч. (понеделник до петък)
Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от нашия екип кандидатствайте през сайта.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности