Служител в офис за куриерски услуги

Няма описание

Търговско представителство на куриерска фирма Еконт Експрес ООД търси да назначи служител за свой офис .
Юридическо лице: Лем Моторс ЕООД
Тип договор: Постояннен трудов договор.
Основни задължения:
- приемане и предаване на пратки, работа с парични средства, отчитане на дейността чрез специализиран софтуер
- работа с документи ,съпътстващи процеса на куриерската дейност
- консултиране на клиентите при избора на услуги и опции по доставките
- ангажираност за правилното и безопасно транспортиране на пратките
-транспортиране на пратки от и до централния офис на ЕКОНТ със служебен автомобил
Изисквания към кандидата:
- добра компютърна и езикова грамотност
- способност за поемане на натоварвания и бърза реакция
- гъвкавост и комбинативност, умение за работа с клиенти
- високо чувство на отговорност към работата и желание за развитие
- отлични комуникативни умения
- Шофьорска книжка категория В е предимство
Ние предлагаме:
- сигурност и стабилност, гарантирани от ясните и точни правила за работа
- начално обучение и повишаване на квалификация;
- стимулираща схема за повишаване на доходите, пряко обвързана с постигнатите резултати;
- динамична работа в професионален екип.
Ако позицията представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и снимка.
Ще се свържем само с кандидати, изпратили пълния набор от документи ( Автобиография с актуална снимка) и одобрени от нас.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери