Служител в дигитална печатница

Фабрика за дигитален печат 2х2 e специализирана в производството на висококачествени печатни продукти. Нашата основна компетентност са печатът на персонализирани продукти с променливи данни и късите тиражни серии (1 до 1000 копия). Ние печатаме на първата в България дигитално-офсетова машина Kodak NexPress 2100 plus. Kodak NexPress съчетава предимствата на уникалната хибридна дигитално-офсетова печатна технология, разработена от Heidelberg и Kodak, и водещите софтуерни web-to-print решения на Creo, които позволяват интелигентна и ефективна обработка на вашите поръчки през интернет, както и светкавична персонализация на продукти с огромна по обем променлива информация.Фабрика за дигитален печат 2х2 разполага с качествени и високопроизводителни машини за широк спектър от довършителни операции като рязане, биговане, сгъване, лепене, шиене с телчета, поставяне на спирали, щанцоване и ламиниране. Това ни позволява да предлагаме на клиентите си продукт на конкурентна цена с гарантирано качество в особено кратки срокове.

Пловдив

Фабрика за дигитален печат 2 по 2 ЕООД е част от полиграфически комплекс ЖАНЕТ 45. Специализирани сме в производството на висококачествени печатни продукти в различни тиражни серии. Търсим нов член на нашия екип.
Липсата на трудов опит не е недостатък при оценката на вашата кандидатура. Ако притежавате необходимите лични качества и вложите усърдие в процеса на обучение, можете да откриете вашата нова професия при нас.
Основни задължения:
• Работа на машина за дигитален печат от висок клас.
• Ламиниране на печатната продукция.
• Внимателно проследяване на качественото изпълнение на технологичния процес.
• Детайлно овладяване на технологичните изисквания за дигитален печат, на особеностите и ограниченията на дигиталната печатна машина.
• Поддръжка на технологичното оборудване.
• Непрекъсната комуникация с колегите от предпечат и довършване
с цел гарантиране на безупречно качество на крайния продукт.
Умения:
• Добра преценка и способност за вземане на самостоятелни решения.
• Инициативност и съобразителност.
• Отлична концентрация.
• Базова техническа грамотност.
• Работа в екип.
Изисквания:
• Средно образование.
• Подробна автобиография.
• Говорим английски език.
Предимства:
• Техническо образование.
• Опит на същата или подобна длъжност.
• Полиграфически познания.
Какво предлагаме:
• Много добро възнаграждение, ваучери за храна.
• Трудов договор на пълен работен ден спрямо българското законодателство.
• Придобиване на знания и умения в перспективна област.
• Възможности за развитие в компания с органична култура и устойчиви ценности, която уважава личността и поощрява творческото мислене.
• Млад и динамичен екип.
Моля, изпратете автобиография до 22 юли 2022.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби