Служител топла кухня - заведение на бързо хранене

Няма описание

Пита Гирос е заведение за бързо хранене, предлагащо гръцка скара. Търсим да назначим служител топла кухня за приготвяне на сандвичи /гироси/, при следните условия:
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Сръчност, организираност и бързина.
• Енергичност и желание за работа
• Комуникативност и умение за работа в екип
• Сериозно отношение към работата
Работата e подходяща за амбициозни хора с добри комуникативни умения, способност за работа с клиенти в динамична среда.
Отговорности и задължения за длъжността:
• Приготвя бързо и качествено храната от менюто, спазвайки вътрешно фирмени правила и рецепти. /приготвя сандвичи, пече питки, пържи картофи, приготвя салати/
• Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите.
• Отговаря за правилното приготвяне на храната
• Поддържа високо ниво на хигиена, касаещо както работното му място, така й собствения му външен вид и облекло.
• Спазва правилника за вътрешния ред.
• Работите отговорно със служебното оборудване и инвентар.
- Работно време - от 11:00 до 22:00 часа
- Трудов договор от първия работен ден.
- Безплатен обяд и кафе
- Опит не е задължителен
- Обучение
- Работна заплата - по договяряне съобразно опита и показаните резултати.
Обекта се намира на бул. Братя Бъкстон 40А
Тел за връзка - 0898671878

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби