Служител търговски отдел

Няма описание

Компанията развива дейност в областта на производство и износ на селскостопански продукти ( слънчоглед, кориандър, нахут и др.)
Фирмата работи с клиенти от над 50 държави .
С оглед разрастващата се дейност , търси да назначи служител в търговски отдел
Отговорности и задължения :
- Отговаря за активно търсене и привличане на нови клиенти и следи за доброто обслужване на настоящите такива
- Изготвяне на презентации, водене на търговски преговори и бизнес комуникация с настоящи и нови клиенти на фирмата;
- Договаряне параметрите на търговско сътрудничество , подготвя сключването и подписването на договори за продажба
- Проучване и анализиране на пазарните тенденции свързани с клиенти, конкуренти, доставчици и стоки
- Отлично познаване на продуктовото портфолио на компанията
- Наблюдение на пазара и текущо анализиране на пазарната ситуация
- Обработване на документацията по търговските сделки
- Проследяване и контрол върху изпълнението на сделките и договорените условия ( срокове на доставка, документация и др.)
- Координиране на търговските сделки с отдели логистика , счетоводство и производство
- Разрешаване казуси възникнали в процеса на работа свързани с продажбите
- Отговаря за опазване на фирмената тайна във връзка с изпълнение на служебните задължения;
Изисквания
- Предишен опит на подобна позиция минимум 2 години
- Средно специално или Висше образование, подходящо за посочената позиция
- Отлично ниво на английски език, писмено и говоримо
- Владеене на втори западен език писмено и говоримо се счита за предимство
- Отлични комуникационни и аналитични умения
- Умения за изграждане на мрежа от контакти
- Прецизност при работа с документи и цифри
- Компютърна грамотност – отлично боравене с Microsoft Office , Outlook и Интернет
- Свидетелство за управление на МПС (категория B) се счита за предимство
Фирмата предлага
- Трудов договор
- Добро трудово възнаграждение
- Изпитателен срок 6 месеца
- Стандартно работно време
- Работа в динамична и бързоразвиваща се среда
- Служебен телефон
- Осигурен транспорт
- Възможност за кариерно развитие и подобряване възнаграждението , спрямо показаните умения и ангажираност
Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани
Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно , дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

June 10th, 2022

Сливен

Шофьори, Куриери