Служител подготовка на поръчки с френски език

Описание и изисквания:
Производител на спортно облекло по поръчка в гр. Пловдив търси наеме служител с Френски език за подготовка на поръчки.
Описание на длъжността:
Работата се отнася до обработване на заявки и запитвания на клиентите, издготвя поръчки и проследява тяхното производството и последващо експедиране.
Основни отговорности:
Обработва заявки на клиенти
Създаване на поръчка
Проследяване производството на поръчката
Отговаря на имейли и телефонни обаждания на френски език
Подготвя изпращане на готовите поръчки.
Квалификация / Изисквания
Владеене на френски език на много добро ниво: писмено и говоримо.
Испански или английски е допълнително предимство.
Много добри компютърни умения с: Windows, Microsoft Office пакет (Outlook, Word, Excel).
Много добри умения за комуникация и организация на работа.
Желани характеристики
Професионално отношение и способност за управление на поверителна информация
Добри умения за управление на времето
Работа в екип и бързо и ефективно решаване на проблеми
Способност за изпълнение на много задачи и многофункционалност.
Ние предлагаме:
Стабилна среда за работа и кариерно развитие
Атрактивно заплащане
Положителна работна среда
При интерес, моля, изпратете ни вашите автобиографии на френски език.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство