Служител - Пълначна станция (Производство)

The Linde Group is a world-leading gases and engineering company. We operate in more than 100 countries around the world with around 65,000 employees. Our company offers a wide range of innovative products and technologies in the field of industrial and medical industries. Our industrial gases are used worldwide in virtually every branch of industry, commerce, science and research. Our pharmaceutical and medical gas products and services enable healthcare professionals to provide optimal therapy. For our needs, we are currently looking for a person with professional background, motivation and ambition to step in the position of:

Служител "Пълначна станция"
Ключови задачи и отговорности:
- Сканира празни/пълни бутилки от/към дистрибутори и клиенти;;
- Извършва месечна инвентаризация на бутилките;
- Отговаря за пълнене на технически газове в бутилки и производството на сух лед;
- Спазва утвърдения график и срокове за изпълнение;
- Извършва пълненото съгласно установените процедури;
- Извършва проверка на бутилките преди всяко пълнене като отделя тези с изтекъл срок на годност и видими дефекти;
- Следи за необходимата маркировка върху бутилките;
- Премахва стари и нечетливи етикети и поставя нови, съобразно изискванията;
- Следва инструкциите и правилата за безопасност при работа;
- Осигурява работното си място чисто, обезопасено и добре поддържано.
Образование и квалификация:
Средно образование
Професионални умения и опит:
- Работа със съоръжения под налягане е предимство;
- Умения за вземане на решения;
- Способност за предвиждане и предотвратяване на проблемни ситуации;
- Способност да поема отговорност;
- Структуриран начин на работа;
- Предотвратяване и / или бърза корекция на грешки.
Личностни и социални умения:
- Умения за комуникация;
- Самонаблюдение, самооценка, самостоятелна мотивация;
- Постоянство, бързина, точност;
- Умения за координация, мониторинг и отчетност;
- Способност за самоорганизация;
Ние предлагаме:
- Конкурентно заплащане.
- Допълнително здравно осигуряване;
- Ваучери за храна;
- Карта за спорт;
- Други социални придобивки.

June 10th, 2022

Стара Загора

Производство