Служител онлайн услуги

Служител онлайн услуги.
Търсим да назначим служител в сферата на интернет услугите.
Работа на компютър в офис.
Задължителни условия и изисквания:
Добра запознатост с платформите за онлайх търговия и услуги, като:
- MarketPlace,OLX, Bazar, Alo
- Добро ниво на английски език (писмено)
- Компютърна Грамотност.
- Познания в сферата на онлайн рекламите и услугите.
- Познания на платформи като Facebook MarketPlace, Instagram, Ebay, OLX,
Bazar и др.
Възможност за работа с:
- офис пакет
- MS Excel,
- MS Word,
Отговорности:
- Промотиране на услуги, добяване на обяви и репостването им в платформи
като Facebook, Instagram, OLX, Базар и други подобни сайтове.
- Изпълнение на седмични задачи за брой реклами в сайтове.
- Проверка на потвърдените реклами за грешки или несъответваща
информация.
- Отговаряне на съобщения в платформите за онлайн реклами.
- Отговаряне на запитвания по електронна поща.
*** Хора, интересуващи се от онлайн реклама на продукти и услуги са с
предимство :)
Ние ще Ви предложим:
- Трудов договор с Валдо 69 ЕООД
- Професионално обучение;
- Тийм Билдинги
- Конкурентно възнаграждение;
- Допълнителни бонуси;
- Възможност за кариерно и личностно развитие;
- Стимулираща работна среда в млад екип;
- Офис с отлична локация;
- Коректно отношение от страна на работодателя!
Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече и кандидатствайте при нас!
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности