ЗЕАД БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП ЕАД logo

СЛУЖИТЕЛ, ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

ЗАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” АД се създава през 1994г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗАД “Булстрад Живот Виена Иншурънс Груп” АД е член на Виена Иншурънс Груп – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 190 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги.

ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е създадена през 1994 г. и е сред първите лицензирани животозастрахователи на българския пазар. Компанията разполага с развита професионална търговската структура, която е представена от агенции в различни градове на България. От 2007 година ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД е член на ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП – една от водещите застрахователни групи в Централна и Източна Европа с близо 200 годишна история в сферата на финансовите, застрахователните и осигурителните услуги. Като част от ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП, ЗЕАД “БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП” ЕАД подкрепя многообразието във всичките му форми.
Ако сте мотивиран да работите в компания с международни стандарти на работа и обслужване на клиенти и искате да развивате своя професионален потенциал в динамична професионална среда, Ви очакваме в нашия екип на позицията:
ЦЕНТРАЛНО УПРАВЛЕНИЕ, гр. СОФИЯ
ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Консултира клиенти на място, прави справки и отговаря на клиентски запитвания писмено и по телефон. Обслужва запитвания по имейл;
• Издава краткосрочни застрахователни полици;
• Предоставя и разяснява на клиентите услугите, които дружеството предлага;
• Приема плащания от клиенти и отчита касовата дейност;
Разрешава различни клиентски случаи. При необходимост насочва към друг служител или звено;
• Администрира заявления за промени по полици, застрахователни претенции, други документи като разяснява стъпките в отделните процеси;
• Съдейства на клиентите при попълване на документи, координира и насочва запитванията към ресорните звена;
• Документира цялата информация за обслужването на клиентите в база от данни;
• Регистрира клиентската документация според вътрешните процедури;
• Гарантира качеството на обслужване, спазването на стандартите и процедурите както за работа с клиенти, така и свързаните с дейността на дружеството.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Минимум 2 години професионален опит в обслужването на клиенти, като за предимство ще се смята опит в застрахователния сектор;
• Завършено висше образование;
• Умения за работа с MS Оffice;
• Организационни умения;
• Отлични комуникативни умения;
• Умения за приоритизиране, анализиране на данни и документи;
• Способност за интензивна работа в динамична среда;
• Владеене на английски език;
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за професионално развитие в един от лидерите на животозастрахователния пазар, в България и Европа;
• Работа в екип от професионалисти с много опит в областта на животозастраховането;
• Конкурентно възнаграждение и корпоративни социални придобивки.

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите Вашата автобиография, като посочите и референтния номер на позицията. На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е дружество със седалище и адрес на управление: гр. София, ул. „Света София” 6. Информираме Ви, че ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД е администратор на лични данни. Личните данни, които събираме за целите на процедурата по подбор на персонала обичайно са: три имена, телефонен номер на кандидата, електронен и/или пощенски адрес за кореспонденция, дата на раждане и снимка. Представените от Вас лични данни ще бъдат обработвани само и единствено за целите на осъществяване на подбора. ЗЕАД „БУЛСТРАД ЖИВОТ ВИЕНА ИНШУРЪНС ГРУП“ ЕАД ще обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. За повече информация относно целите и условията, при които са обработват личните Ви данни за нуждите на подбора, моля посетете нашия корпоративен уебсайт.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности