Служител НАССР - ХВП с контролни функции

Няма описание

I. ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
1. Въвежда информационни и документални материали в компютъра.
2. Обработва въвежданата информация и я обособява в съответните файлове.
3. Събира, отчита и отговаря за коректно попълване на документацията свързана с НАССР.
4. Следи законите и нормативните актове, като се запознава с промените и ги внедрява в срок.
5. Получава информация по електронен път, като я обработва и предава за ползване.
6. Извършва оперативна и административна дейности свързани с длъжността.
7. Да пази грижливо имуществото, което му е поверено или което е в досег с изпълнение на възложената му работа.
8. Да бъде лоялен към работодателя, като не злоупотребява с неговото доверие, не разпространява поверителни за него сведения и да пази доброто име на фирмата.
9. Събира, отчита и отговаря за коректно попълване на документацията свързана с НАССР.
10. Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
11. Следи HACCP системата и внедрените стандарти за качество.
12.Участва в обучения за повишаване стандарта на предприятието.
13.Защитава стандартите пред Контролиращия орган.
ИЗИСКВАНИЯ:
1. Средно образование. В сферата на ХВП - предимство;
2. Стаж по специалността и опит - 3 години;
3. Добри познания в областта Стандартите за качество.
4. Добри комуникационни и организационни умения;
5. Умения за работа в екип;
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Сигурно работно място и дългосрочен ангажимент в стабилна, постоянно развиваща се компания;
2. Мотивиращо възнаграждение;
3. Отлични условия на труд;
Ако сме предизвикали Вашия интерес и виждате своето следващо предизвикателство в това да станете част от нашия екип изпратете своята автобиография с актуален телефон за контакт.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери