Служител на линия готови храни

Прима Фуудс АД е създадена в края на 2011г. Прима Фуудс произвежда напълно сготвени продукти от пилешко месо.  От създаването си фирмата изгради и утвърди името си на висококачествен производител на готови ястия от птиче месо. Фирмата е предпочитан доставчик на готови компоненти за ястия за вериги ресторанти, авиолинии, кетъринг фирми в Западна Европа. В началото на 2015 фирмата пусна в експлоатация втора линия за готвене.

Работници за производствена линия
Ние сме компания, която търси мотивирани работници с желание за работа и развитие.Във връзка с разширяване на производството, търсим да назначим:
Работници производствена линия
Основни дейности и задължения:
- контролира процеси на специализирани машини;
- извършва ръчно подреждане на входни материали;
- нарежда готовата продукция в определена последователност за последваща обработка;
- спазва правилата по безопасност, хигиена на труда и противопожарна охрана, както и вътрешните заповеди и разпоредби
ИЗИСКВАНИЯ :
- готовност за работа
- прецизност и сръчност по време на работа;
- умение за работа в екип:
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добро възнаграждение, обвързано с постигнатите резултатите;
- Осигурен транспорт от и до работното място;
- Професионално развитие в компанията;
- Фирмено обучение;

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности