Сиела Норма АД - направление Книгоиздаване logo

Служител кафе- книжарници Сиела

Сиела Норма АДЗад водещата българска марка Сиела Норма стоят най-голямото и утвърдено издателство за специализирана и художествена литература, най-голямата и бързо развиваща се верига книжарници в страната, най-популярната справочна и правна информационна системаhttp://www.ciela.net/ с бази данни в различни области и най-мащабната on-line книжарница за продажба на e-books. Сиела е създадена през 1991 г. като компания за бизнес консултации и издател на наръчници и монографии в областта на правото. Сега в каталога на издателството има над 1200 заглавия, като сред тях се нареждат някои от най-изтъкнатите имена в българската и световна литература. Благодарение на издателство Сиела българският читател може да се запознае както с популярни, така и с неизвестни автори от различни части на света, представители на различни жанрове и епохи. Сиела разполага със собствена печатна база, която работи успешно от 20 години. Тя е оборудвана с офсетова техника за печат на книги. През 2012 година успешно беше реализиран проект, финансиран от фондове на ЕС за 1,7 млн. лева за въвеждане в експлоатация на високотехнологична печатарска техника.  Фирмата поддържа една от най-големите вериги от 16 книжарници в цялата страна и е ексклузивен доставчик на книги във верига Carrefour. Чрез своята търговска мрежа Сиелареализира  15 процента от книжния оборот в България. В рамките на търговската и промоционалната дейност на  фирмата се включва и търговия по интернет чрез интернет книжарниците http://www.ciela.com/ и   http://www.mobilis.bg/, както и предлагане на електронни книги. От 1997 г. Сиела е организатор на единствените по рода си у нас награди за принос в научната литература, като носителите са сред научния елит на България. През 2004 г. издателството учреди и наградата Рицар на книгата, която се връчва на журналисти от електронните и печатните медии с най-голям принос при отразяване на издателския бизнес в страната. От 2005 г. наградата се връчва заедно с Асоциация „Българска книга”, единствената професионална организация на книгоиздателите и книготърговците в България. За дейността си издателството е отличено с множество награди и номинации: най-престижната сръбска награда ДОСИДЕЙ ОБРАДОВИЧ за популяризиране на сръбската литература., златна монета и тубус, връчени лично от министъра на културата на република Сърбия; награда БРОНЗОВ ЛЪВ за най-добър издателски проект 2009, три пъти с ГРАМОТА ЗА ИЗДАТЕЛСКИ ПРОЕКТ от Асоциация българска книга; SUPERBRANDS2007, 2008, 2009, 2010 години; годишна награда ШОФАР за обществено-политическа дейност 2007, учредена от Организацията на евреите  в България „Шалом”; диплом НОМИНАЦИЯ ЗА НАГРАДА ХРИСТО.Г.ДАНОВ в категория българска художествена литература; СВИДЕТЕЛСТВО ЗА НАЙ-ДОБЪР РОМАН НА 2009 година за романа 18% сиво от Захари Карабашлиев, връчено от ЕВРОБЕТ; сертификат и златна значка за принос към развитието на българската литература. Издателство Сиела е единственото в България, което издава повече от 20 български автори годишно, сред които носители на множество български и международни награди като Алек Попов, Захари Карабашлиев, Иво Сиромахов, Радослав Парушев,  Калин Терзийски, Людмила Филипова, Михаил Вешим, Виктор Пасков, Деян Енев, Александър Секулов, Васил Георгиев, Галин Никифоров, Момчил Николов, Виргиния Захариева, Елена Алексиева, Теодора Димова, Димитър Димов. За нас е чест да издаваме световноизвестни автори с български произход като Мирослав Пенков, Ружа Лазарова, Капка Касабова, Илия Троянов. Сиела взима активно участие в организираните национални и международни панаири на книгата в страната. То е единственото българско издателство, удостоено от Министерството на културата на Сърбия с безплатен щанд за три години по време на Белградския панаир на книгата. Издателството организира ежемесечно местни премиери и срещи с българските автори. По покана на издателството с българската публика са се срещнали Миша Глени, Елизабет Костова, Ал Бано, Ружа Лазарова, Златко Ангелов, Златко Енев, Захари Карабашлиев, Еманюел и Беноа дьо Сен Шама, Даниел Трусони, Сами Михаел, холандската принцеса Лаурентин ван Оранийе, Робин Иънг, Нуриел Рубин, Натали Бакопулос, Ричард Русо, Капка Касабаво, Алън Пийз, Елизабет Франк, Стивън Уингейт, Вида Огненович, Павел Астахов, Дмитрий Глуховски и други.Сиела Норма поддържа верига от специализирани юридически книжарници в най-големите български градове. През 2006 г. слага основите на най-голямата в България верига от големи универсални книжарници, Сиела стана и официален партньор на веригата Publicworld.

Сиела е една от най-големите вериги книжарници в страната. Продължаваме да се развиваме като започваме да отваряме кафе – зони в нашите книжарници, за да се чувстват клиенти ни още по-добре в света на книгите, вече и с чаша ароматно кафе в ръка.
Изисквания за Служител Кафе - книжарници Сиела:
• Енергични и позитивни личности, с желание да обслужват клиенти любезно и бързо.
• Отговорни и организирани личности, мотивирани да приготвят качествено кафе и други напитки за нашите клиенти.
Отговорности:
• Любезно и бързо обслужване на клиенти
• Разплащане с клиентите и работа с пари
• Приготвяне на кафе и други напитки, продажба на храни
• Следене на стокооборота
• Спазване на хигиенните изисквания за работа с храна
Ние предлагаме:
• Гъвкаво работно време, работа на смени
• Работа в млад и интелигентен екип
• Дневна консумация
Очакваме Вашето CV, като посочвате референтния номер на позицията. Ще се свържем само с кандидати одобрени за интервю.
Срок за подаване на документите - до 20.07.2022 г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби