СЛУЖИТЕЛ, ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН централен склад

“Спорт Депо” АД е на българския пазар от 1998 г. Със своя млад и силно мотивиран екип от професионалисти компанията има амбицията и насочва усилията си към утвърждаването си като лидер на пазара в областта на вноса и търговията със спортни стоки и фитнес уреди, аксесоари, спортни облекла и обувки за всички видове спорт, както и за свободното време. В "Спорт Депо" АД е създадена работна среда, в която висококвалифицирани и отлично мотивирани хора реализират бизнес философията на компанията с отговорност към клиентите, партньорите и към цялото общество. Така служителите реализират и своите планове и мечти в рамките на една просперираща компания, ангажирана с максимална грижа за своя екип.Продуктите, които “Спорт Депо” АД представя на бългаския пазар са произведени от компании, световни лидери в своята област, като Kettler, Lotto, York, Armortech. “Спорт Депо” работи със собствено представителство в Сърбия и в Румъния, на територията на България притежава 26 магазина в 11 града и непрекъснато разширява дейността си.Ако сте професионалист - мястото Ви е сред нас!

Компанията търси да назначи СЛУЖИТЕЛ, ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН
ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Отговаря за търсенето и събирането на онлайн поръчките
- Проверява прецизно съдържанието на събраните стоки за правилна номерация, цвят и евентуални фабрични дефекти.
- Окомплектова и опакова онлайн поръчките
- Изготвя счетоводни документи и експедиционни бележки
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Средно образование
- Общ трудов стаж над 1 година
- Отговорност към работния процес и стоките в склада.
- Добри организационни умения, инициативност и експедитивност.
- Умения за работа със складова програма и специализиран софтуер е предимство.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Въвеждащо обучение
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за развитие
- Ваучери за храна
- Допълнително здравно осигуряване
Месторабота: жк. МЛАДОСТ 4 ул. Васил Радославов 6
Ако длъжността представлява интерес за Вас и сте сериозно мотивиран, моля да изпратите автобиография и актуална
снимка
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!
Документите ще се разглеждат при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби