Шлосер

КОМЕКО АД е водещият български производител на средства за автоматизация. КОМЕКО АД произвежда широка гама датчици, сензори, преобразуватели, трансмитери и регулатори за температура, влажност, налягане, ниво и др. параметри. Фирмата предлага също така и преносими термометри и влагомери, таймери и броячи, както и стрелкови термометри и манометри, компенсационни кабели и друго контролно-измервателно оборудване за индустрията.

Пловдив

„КОМЕКО” АД е производител на технически средства за автоматизация с индустриално приложение - управление на технологични процеси, измерване и контрол на температура, налягане, влажност, ниво, поток, pH и др.
Клиенти на фирмата са компании основно в областта на енергетиката, машиностроенето, химическата, хранителната, фармацевтичната промишленост и др. под.
Дружеството търси да назначи
Шлосер
І. Основни функции и задължения
1. Извършва шлосерски, подготвителни, монтажни и довършителни работи в отдел механичен.
2. Отговаря за спазване на зададените по чертежите параметри.
3. Изпълнява и други задачи, възложени му във връзка с изпълняваната работа.
ІІ. Изисквания за длъжността
1. Образование: средно техническо
2. Стаж по специалността
3. Личностни изисквания към изпълнителя: отговорен, организиран, изпълнителен, дисциплиниран
4. Работа с металообработващи машини
5. Компютърни умения
Компанията предлага:
1. Отлични условия за работа в широкия център на Пловдив.
2. Трудов договор с 6-месечен изпитателен срок.
3. Пълен работен ден (от 8:30 до 17:30 с 1 час почивка).
4. Пет дневна работна седмица.
5. Брутно възнаграждение от 900 до 1300 лв.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности