Шлайфист(ка)

Няма описание

Асеновград

Шлайфист
Фирма „ Гюл Про“ ООД се занимава с производство на мебелни елементи. Във връзка с разширяващата се дейност, търсим да назначим:
Шлайфист в бояджийно
Работата е свързана най-вече с ръчно шлайфане на грундирани фрезовани участъци. Работи се с различни абразиви (шкурки на хартия, шкурки на мрежа, на гъба , трупчета и т.н.). Освен да шлайфате ръчно, ще ви научим да работите и на няколко машини, които доста облекчават и ускоряват работата. Работата е подходяща като за мъже така и за жени. Работи се прав в запрашена среда. Доброто отопление и вентилация благоприятстват условията на труд.
Шлайфането е основна част от процеса по повърхностна обработка (боядисване) на детайлите за мебели. С течение на времето сме изградили ясни технологии за работа, които гарантират високото качество към което се стремим. Точната ни методика на работа улеснява навлизането ви в нашата дейност, а производствените ни норми дават ясна и безпристрастна оценка за ефективността ви на работа. Инвестирали сме в нови машини и съоръжения, които подобряват условията на труд, дават качество и висока производителност.
Идвайки в нашия екип вие ще натрупате полезни знания и умения, които да бъдат основа за професионално развитие в сферата на повърхностната обработка която е завършека на всяка луксозна мебел.

Основни задължения:
-Шлайфане на плоски и фрезовани детайли от MDF ръчно и машинно .
-Постигане на предварително заложени норми за производителност.
Изисквания към кандидата:
-Средно образование
-Опит в сферата е предимство
-Отговорност и лоялност
-Сръчност, прецизност и отношение към работата
-Умение за работа в екип
-Добро зрение
Фирмата предлага:
-Трудов договор
-Редовна смяна ( от 9:00 до 18:00ч.)
-Платени годишни отпуски
-Работно облекло и предпазни средства
-Работа в млад и енергичен екип
-Обучение
-Атрактивно заплащане с бонуси за постигнати резултати

June 10th, 2022

Асеновград

Производство