Складови служители-пикъри

Бизнес Трейд Консулт ЕООД е консултантска компания в областа на бизнес консултирането.Бизнес консултирането представлява консултиране по въпроси, свързани със стопанско-финансовата, икономическата и финансовата дейност, стратегическо планиране, оптимизация на общото функциониране на компанията, въвеждане и развитието на бизнеса, изследването и прогнозирането на пазарите и търсенето, движението на цените и др.

Компанията предлага:
- Трудов договор на пълни осигуровки;
- Отлично възнаграждение;
- Развита мотивационна политика - различни отстъпки и преференциални условия за карти за спорт;
- Работа в стабилна фирма с мотивиран екип.
Основни задължения:
- Осъществяване на товаро-разтоварни операции, количествен и качествен контрол при получаване/изписване на стоки в/от склада;
- Прецизна работа със специализиран складов софтуер;
- Физически проверки за съответствие на стоковите наличности;
- Обработка на документи, свързани с транспорт и трансфер на стоки.
Основни изисквания:
- Предишен опит като складов служител или релевантна длъжност;
- Документ за правоспособност за работа с електрокар и мотокар/не е задължително, но канидидати с документ и опит в управлението на кари и ричтрак-високо подемна складова техника ще разглеждаме с приоритет;
- Високо ниво на отговорност, дисциплина и лоялност;
- Шофьорска книжка „Б“ категория – предимство.
Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана!
Бизнес Трейд Консулт ЕООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с
№ 3303.

June 10th, 2022

Елин Пелин

Шофьори, Куриери