СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

Няма описание

" ЕВРО ЕДНО ЗОНА " е търговска верига магазини за нехранителни стоки в цялата страна.
За складовата ни база в град Септември търсим да назначим на пълно работно време
складови работници на длъжност складов служител.
Описание на длъжността:
- длъжността е пряко подчинена на Началник склад
Задължения на длъжността:
- товаро - разтоварна дейност в складовата база
- работа с първични складови документи, свързани с транспорт на стоки
- приемане на заявки и тяхното подготвяне
- пакетиране, опаковане и лепене на етикети
- организация и подреждане на складовото пространство
- приемане и изпращане на стоките в и от склада
- следене и отговаряне за изрядния външен вид на приеманата или изпращана стока
- извършване описване на стоковите наличности
- поддържане на добра хигиена в складовите помещения
Изисквания на длъжността:
- средно образование
- готовност за работа в динамична среда
- прецизност и дисциплина
- организираност и експедитивност
- умения за работа в екип
- отговорно отношение към работата
- готовност за физически труд
- коректност и лоялност
- опит на подобна позиция ще се счита за предимство
При нас ще получите:
- коректни условия на труд
- възможности за професионално развитие
- оценяване на личният принос
- въведение в работния процес и фирмено обучение
- предизвикателна и разнообразна работа
- възможност дългосрочно и успешно да бъдете част от нашия екип
- трудов договор със срок за изпитване
- твърдо месечно и допълнително трудово възнаграждение
- поемане на транспортните разходи
Моля, задължително кандидатствайте с актуална снимка и автобиография. Одобрените след предварителния подбор кандидати ще бъдат извикани на индивидуално интервю.

June 10th, 2022

Септември

Търговия и Продажби