Складови служители

Няма описание

Aгенция Бест Джоб с лиценз за подбор на персонал в чужбина, издаден от Министерството на труда и социалната политика: № 2849 търси за холандска компания служители за различни складове - маркови дрехи и аксесоари, хранителни стоки, електроника и др.

Изисквания:

- Мотивиция и отговорност
- Владеене на английски  език – на разговорно ниво ( A2-Б1)

Работодателят предлага:

- Холандски трудов договор
- Заплащане между 11,10  и 12,50 евро/час
доплащане за работа на смени както и за уикенда
Saturday-  150%
Sunday - 200%
- Превеждане на заплата всяка седмица
- ваканционна добавка в размер на 8%
- осигурен безплатен транспорт от квартирата до работа и обратно
- осигурена квартира от работодателя, която се заплаща от служителя ( опционално)
- 40 часа на седмица
- Работодателят наема и двойки

Работни задачи

- складови работници ( order pickers)- обработка на поръчки от клиенти

Моля, изпращайте автобиографии на английски език.
С одобрените кандидати ще се свържем по телефона за интервю и проверка на познанията по чуждия език.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм