Складови работници

Няма описание

Складови работници в Централен Склад
Pet Network е компания за търговия на дребно, която има над 150 магазина в Югоизточна Европа. Ние предлагаме богат избор от храни и аксесоари за домашни любимци, най-добри цени на пазара и превъзходна среда за пазаруване за нашите клиенти.

Присъединете се към нас за тази уникална възможност да бъдете част от екипа на компанията ни в с.Гара Елин Пелин на позицията

Отговорности:

- Разтоварване, приемане и подробен качествен и количествен контрол на доставките на стоки от вътрешни и чуждестранни доставчици в съответствие с работните процедури на магазина
- Деклариране на стоки
- Контрол на срокове на годност и ротация на инвентара в съответствие с принципа на FiFo
- Подготовка и товарене на стоки за други търговски обекти
- Подготовка на стоки за зареждане на щандовете в магазина, отговорност за състоянието на запасите, провеждане на периодични и годишни инвентаризации
- Поддържане на чистота, подреждане и хигиена на работните зони и околната среда и поддържане на обичайната работа в склада
- При необходимост и зареждане на рафтовете и други задължения в магазина.

Изисквания:

- Средно образование
- Професионален опит в работата с бързооборотни стоки – предимство
- Познаване на гамата храни и аксесоари за домашни любимци се счита за предимство
- Комуникативна личност с мотивация за работа
- Познания за работа с компютър

Ние предлагаме възможност да работите в международна и постоянно развиваща се компания.

Ако смятате, че отговаряте на горепосочените изисквания и желаете да станете член на нашия екип, моля, изпратете ни своето CV до 31.08.2022 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби