Складов работник

Селекта Интернационал ЕООД е официален вносител и дистрибутор на утвърдени дермокозметични марки, хранителни добавки и парфюмерийни марки. Централният офис на фирмата се намира в София, а дистрибуцията на национално ниво се осъществява от търговски екипи в четирите основни региона на страната.Тенденцията към все по-голямо търсене на натурални продукти постепенно оформя настоящото портфолио на фирмата:LIERAC - медицинска фито-козметикаPHYTO - натурална козметика за косаWELEDA - био-козметика JOHN FRIEDA- стилизиращи продукти за косаMAVALA - грижа за нокти и ръцеFORTE PHARMA - хранителни добавки за отслабване, красота и тонус

Селекта Интернационал ЕООД е официален вносител и дистрибутор на водещи международни козметични марки като LIERAC, PHYTO, JOHN FRIEDA, WELEDA, JOWAE, MAVALA.
Повече от 20 години представяме на българския пазар качествени козметични продукти, достигайки до клиентите чрез широка дистрибуторска мрежа, включваща аптеки, дрогерии, специализирани детски и био магазини на територията на цялата страна.
За нуждите на нашия склад и логистика в гр.София търсим отговорен кандидат за позицията СКЛАДОВ РАБОТНИК, където ще може да открие добра атмосфера на работа, сигурност и коректно отношение.
Основни изисквания :
- Сръчност и бързина при изпълнение на задачите;
- Добро познаване на град София, като инфраструктура и пътни артерии;
- Умение за работа в екип, отговорност и дисциплинираност, коректност към работодател;
- Средно образование;
- Основни компютърни умения;
- Шофьорска книжка;
- Опит като складов служител или релевантна длъжност, може да бъде предимство;
Отговорности :
- Приемане на заявки за доставка на стока и тяхното обработване;
- Обработване на стоката и подреждането и спрямо изискванията на компанията;
- Участие в товаро-разтоварни дейности;
- Поддържане на ред и хигиена на работното място;
- Участва в материалните ревизии на складовото стопанство;
- Оказване на съдействие на управителя на склада в ежедневните задачи;
- Работа с широк асортимент;
Какво предлагаме :
- Много добри работни условия и атмосфера;
- Работа в стабилна и утвърдена компания в своя бранш;
- Пет дневна работна седмица, при пълен работен ден;
- Трудов договор;
- Годишен платен отпуск;
Ако смятате, че отговаряте на изискванията и вярвате, че ще бъдете подходящо попълнение към нашия екип, не се колебайте да изпратите вашата кандидатура, която ще бъде разгледана.
Всички одобрени кандидати по документи ще бъдат поканени на среща-интервю, на което ще бъдат обсъдени възможностите за работни отношения и детайли, интересуващи и двете страни.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби