Складов работник

Няма описание

„ФЕШЪН БРАНДС” ЕООД е фирма, предлагаща Outlet стоки от известни производители на маркови дрехи и обувки. В нашата база в гр. Варна ние подготвяме стоката за разпределяне в търговската ни мрежа в цялата страна.
„ФЕШЪН БРАНДС” ЕООД търси да назначи енергична личност на позиция
Какво предлагаме:
• Дългосрочен ангажимент в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания;
• Трудов договор на 8-часов работен ден /от 8:00 до 16:30 часа/;
• Регламентирано работно време от понеделник до петък;
• Възможност за получаване на допълнителен бонус;
• Ваучери за храна;
• Пътни;
• Работа в сплотен и усмихнат екип;
• Въвеждащо обучение и стандарти на работа.
Твоите отговорности:
• Извършване на товаро-разтоварни и преносни дейности;
• Подреждане и проследяване на стоката между отделните процеси;
• Комплектоване и изнасяне на сортираната стока в изходящ склад;
• Правилно разпределяне на стоката според фирмените стандарти;
• Поддържане на хигиената на работното място.
Нашите очаквания към теб:
• Приемане и спазване на Фирмените ценности;
• Лоялност към Работодателя;
• Детайлност към работния процес;
• Бързина, отговорност и организираност при изпълнение на задълженията;
• Позитивна нагласа и уважение към колегите и компанията.
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография с актуална снимка и телефон за контакт.
Документите на всички кандидати ще бъдат разглеждани в условията на строга конфиденциалност. Ние ще се свържем само с кандидати, одобрени след предварителния подбор по документи.
С изпращане на кандидатурата си за работа вие предоставяте съгласие за обработка на личните ви данни за целите на подбора. Всички данни, които предоставяте са лични и се обработват при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби