Складов работник - Стоковед

Комплекс на РЕНО и ДАЧИЯ в гр.София търси Стоковед - работник склад
Изисквания:
- Средно Техническо Образование
- Шофьорска Книжка кат.B
- Висока лична мотивация
- Готовност за работа в динамична среда
- Ориентираност към постигане на високи резултати
- Компютърна грамотност
- Отлично познаване устройството на автомобила
- Отговорност, комуникативност, инициативност, оперативност,умения за работа в екип и самостоятелно.
Основни Задължения:
- Изписване и заприхождаване на стоки и материали;
- Въвежда информация в софтуера на фирмата и следене за наличности на стока;
- Контрол върху количеството и съответствието на стоките с придружаващите документи;
- Оформяне на приходно-разходни документи, свързани с доставката на стоки.
- Получаване, съхраняване, отпускане и отчитане на стоки и материали и тяхното документиране.
- Контролира асортимента, количеството и качеството на доставените стоки и материали.
- Координира връзките и графиците с персонала по своевременно доставяне на стоките и материалите.
- Оформя приходно-разходните документи, свързани с доставките и отпускането на стоки и материали.
- Извършване на товаро-разтоварните работи и рационално използване на складовите площи.
- Участва при провеждането на инвентаризация на стоките и материалите.
- Приема поръчки за доставка на стоки и материали и организира доставянето им.
- Отговаря за правилното съхраняване на стоките и материалите.
- Изпълнява други задачи възложени от ръководството на дружеството.
- Доставка и продажба на стоки през складова програма, следене на наличности;
- Приемане и издаване на гаранционни стоки;
- Изготвяне служебна документация, съпътстваща движението на стоки;
- Товари, разтоварва и подрежда стоки в склада.
- Носи материална отговорност за констатирани липси на стоки и материали.
Омникар Ауто предлага:
- Работа в престижна компания с изградено име на пазара
- Специализирано фирмено обучение
- Възможност за професионално развитие;
- Възнаграждение, съобразено с отговорностите на длъжността и обвързано с индивидуалното представяне и постигнатите цели и резултати;
- Автосервизът разполага с пълно оборудване , отлични условия за работа, трудов договор , осигуровки, добър екип.
Ако намирате тази професионална възможност за предизвикателна и отговаряща на вашия опит и амбиции, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности