СКЛАДОВ РАБОТНИК СКЛАД МАТЕРИАЛИ ЗА МЕБЕЛИ

    "САЛЕКС" е компания с дългогодишен опит в търговията с материали за изработка на мебели и интериорни решения. В изпълнение на нашата мисия - да  предлагаме решения, позволяващи на хората да живеят модерно и комфортно, без компромис с качеството, ергономичността и естетическите си предпочитания, ние сме смели и иновативни.          В нашите пет търговски центъра в страната - в София, Пловдив, Бургас, Варна и Русе, предлагаме материали за мебели от европейски утвърдени производители на плоскости, плотове и мебелен обков.

„САЛЕКС”ООД търси да назначи
складов работник в Търговско-складова база в гр. Варна, склад "Мебелни плочи и плотове"
Основни изисквания:
1.Завършено средно образование;
2.Отговорност, подреденост, прецизност в работата;
3.Опит в работа със складови документи;
4.Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар, предишен опит се счита за предимство.
Отговорности:
1. Подготвя стоки по документ на клиента във вид, подходящ за транспортиране;
2. Приема доставки, сортира и подрежда стоките по предназначените за нея места в склада;
3. Поддържа складовото пространство в чист и подреден вид;
4. Отговаря за качественото изпълнение на възложената работа
Компанията предлага:
* стартово месечно брутно възнаграждение : 1550 лева (1250 лв. нетно възнаграждение след удръжки за СО и ДОД); с актуализация с увеличаване на отработеното време във фирмата;
* отлични условия на труд;
* безсрочен трудов договор.
Само одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби