Складов работник - склад Дизма

Няма описание

Вече 30 години Мебелни магазини „ДИЗМА” са сред лидерите в търговията с мебели и обзавеждане в Пловдив. Нашата печеливша стратегия, която ни донесе над 1 000 000 доволни клиенти, е да предлагаме качествено и професионално обслужване на нашите клиенти.
Позицията на складов работник в един от най-големите магазини на фирмата е отговорна и търсим организирана личност с изградени навици за работа в съответствие с установените работни практики.
Отговорности и задължения:
- Приема доставената стока в склада на магазина
- Издава стока от склада на магазина
- Извършва товарно-разтоварни дейности
- Грижи се за правилното съхранение на стоката
Изисквания към кандидата:
- Сходен предишен опит
- Свидетелство за управление на МПС е задължително
- Опит в сглобяването на мебели е предимство
- Лоялност и отговорност в работата
- Умения за работа в екип
От наша страна предлагаме:
- Редовно и сигурно заплащане
- Коректни взаимоотношения работодател-служител;
- Стимулираща система за заплащане.
Ако желаете да станете част от доказала се на пазара компания и предлаганата от нас позиция представлява за Вас интерес, моля изпратете вашата автобиография с актуална снимка.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери