СКЛАДОВ РАБОТНИК – КОМПЛЕКТОВАНЕ СТОКИ

Няма описание

"ФЛОРИЯН" ООД е фирма, чиято основна дейност обхваща търговията със семена за зеленчуци, цветя, билки и подправки, както и с материали и консумативи за любителското градинараство и селското стопанство.

Във връзка с увеличаване обема на работа, търсим нов член на нашия екип -
СКЛАДОВ РАБОТНИК – КОМПЛЕКТОВАНЕ НА СТОКИ.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Извършва работи по товарене и разтоварване на стоки.

  • Подготвя стоките по предварително зададени заявки и стокови разписки, отговаря за правилното им комплектоване.

  • Спазва санитарно-хигиенните изисквания при работа с поверените му стоки.

  • Следи за състоянието на съхраняваните стоки, сигнализира ръководството за възникнали проблеми и прави предложения за отстраняването им.

  • Носи отговорност за установени липси на стоки и материали в склада.

  • Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

  • Спазва правилника за вътрешния трудов ред.

Изисквания:

  •  средно образование;

  •  коректност и отговорност;

  •  добра комуникативност, умение за работа в екип;

  •  инициативност и желание за работа;

  •  лоялност и конфиденциалност към работодателя и поверената информация;

Ние предлагаме:
• Работа в динамично развиваща се и перспективна компания;
• Трудов договор;
• Коректност;
• Възможност за развитие;
• Стимулираща работна атмосфера.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV с актуална снимка.

Кандидатури без снимка няма да бъдат разглеждани. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предварителното явяване на място анулира кандидатурата.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с цел нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби