СКЛАДОВ РАБОТНИК

Няма описание

“Кармела 2000” ООД e българска компания създадена през 1998 г. в гр. Велико Търново. Фирмата ни произвежда богат асортимент от шоколадови и захарни изделия. Продуктовата ни листа включва производството на обикновени и тунквани вафли, бисквити, кексове и меденки.
Във връзка с развитие на дейността си, търсим нов член на екипа ни за позицията: СКЛАДОВ РАБОТНИК
Отговорности:
- извършване на товаро-разтоварна дейност;
- участва в приемането и издаването на стока от склада,
- участва при товарене и разтоварване на клиенти,
- носи отговорност за повреди на стоката при товаро-разтоварни работи.
- подреждане и организиране на разположението на стоките в склада
- поддържане на складовите площи.
Изисквания:
- средно образование;
- лоялност и отговорност в работата;
- умения за работа в екип.
Ние Ви предлагаме:
- работа в престижна компания и динамична среда
- трудови осигуровки
- възможност за развитие

June 10th, 2022

Велико Търново

Административни, Офис и Бизнес дейности