СКЛАДОВ РАБОТНИК

ОЙРОШПЕД АД е първото българско дружество за спедиция и логистика, създадено след 1990 год. Групата развива следните дейности:- международен автомобилен транспорт (вкл. на групажни пратки) и складова логистика чрез дъщерното дружество ЕУРОСПЕД ЕООД- международен въздушен и морски транспорт, митническо обслужване и складиране чрез дъщерното дружество ЕУРОХЪБ ООД- куриерски услуги и транспорт в България чрез дъщерното дружество ОЙРОКУРИЕР ЕООД- туроператорска и турагентска дейност чрез дъщерното дружество АЗИЯ ХОЛИДЕЙЗ ООД- информационни технологии - софтуерни и хардуерни решения за логистиката, производството и търговията чрез дъщерното дружество ТЕХНИКЪЛ СЪЛЮШЪН ООД- управление и отдаване под наем на офис сгради и сладове, собственост на ОЙРОШПЕД АД- Център за професионално обучение към ОЙРОШПЕД АД

OЙРОШПЕД АД е първото българско дружество за спедиция и логистика, създадено след 1990 год. Групата развива дейности свързани с международен автомобилен транспорт, с приоритет групажни пратки, складова логистика и отдаване на складове и офис сгради под наем, въздушен и морски транспорт и спедиция, включително цели контейнери, митническо обслужване и складиране, куриерски услуги и вътрешен транспорт, информационни технологии (софтуерни и хардуерни решения за логистиката).
Във връзка с увеличаване обема на работа, Ойрошпед АД търси да назначи:
СКЛАДОВ РАБОТНИК за гр. София
Задължения и отговорности:
- приемане на стока в склада; складиране на стоката;
- проверка на всички документи, съпътстващи приемането и предаването на стоката;
- контролира качеството, количеството и съответствието на стоките с придружаващите документи и със специфичните изисквания на клиентите;
- други дейности, свързани със заеманата длъжност.

Работно време: два работи / два почива
Вашите умения и качества са:
- опит на подобна позиция;
- свидетелство за управление на електро и мотокар;
- отлична организираност и дисциплина, комуникативни умения;
- личностни качества и умения: умения за работа в екип, отговорност, лоялност, стриктност.
Предлагаме Ви:
- работа в престижна и сигурна организация с дългогодишна успешна история;
- добро стартово заплащане и бонусна система;
- трудов договор и осигуровки върху реално полученото възнаграждение;
- допълнително здравно осигуряване, включващо възстановяване на разходи за лечение и закупуване на лекарства;
- ваучери за храна;
- допълнителна застраховка "Трудов риск;
- възможност за карта Мултиспорт.
Моля изпращайте CV с актуална снимка, като посочвате Ref № на длъжността, за която кандидатствате.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
На основание Регламент (ЕС 2016/679) за защита на личните данни подаването на автобиография към настоящата обява за работа, давате своето съгласие Ойрошпед АД да обработва личните Ви данни, които са включени в кандидатурата единствено за целите на подбора.
Само одобрените кандидатури ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери