Складов работник

Фирма Интертрейд ЕООД се занимава с търговия на едро и дистрибуция на перилни, почистващи препарати,парфюмерия и козметика.Предлага продукти на световно известни марки.Поради раширяване на дейността си търси да назначи:
ЗАПЛАТА- 1200 лв.
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
* Комплектова поръчки с мобилен компютър и подготвя за експедиция
* Работа с широка продуктова гама
* Разтоварва и товари стока от доставчици и бусове на фирмата
* Подрежда стоката и поддържа чистотата в склада
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
* Познания и работа с мобилно устройство
* Добро ниво на организираност
* Коректност, лоялност и отговорност
* Добри умения за работа с документи
* Средно/Висше образование
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Добра работна среда в утвърдена търговска фирма
* Изряден трудов договор
* Постоянна работа и пълен работен ден
* Работно време: Понеделник – Петък
* Почивни дни: събота и неделя
* Адрес на месторабота: град Хасково
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати.
За да кандидатствате за обявеното работно място използвайте бутона "Кандидатствай по тази обява" и изпратете вашата автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

Хасково

Търговия и Продажби