Складов работник

От създаването си през 1992 г., „Девин“ ЕАД е лидер на пазара на бутилирани води в България. Изворите на водата и мястото на бутилиране се намират в екологично чист район в региона на град Девин, в сърцето на Родопа планина, откъдето идват продуктите с марка DEVIN – изворна, минерална и газирана вода, както и трапезна вода Дивна. Фирмата е ексклузивен дистрибутор на енергийните напитки Red Bull и плодовите сокове Granini за България. Компанията е централен офис в София и разполага със собствена търговска и дистрибуторска мрежа с национално покритие. „Девин ЕАД“ е отговорен корпоративен гражданин, който инвестира в икономическото, социално и културно развитие на обществото чрез инициативи, насочени към регионалното развитие, опазването на околната среда и образованието. От 2017 г. компанията е част от белгийската група „Spadel“ – водещ производител на бутилирана вода в Бенелюкс (Белгия, Холандия и Люксембург) и Франция.

Девин" ЕАД е лидер на пазара на бутилирани води с богато портфолио, което включва продуктите с марка DEVIN и Дивна, натуралните сокове Granini и енергийната напитка Red Bull. Нашият екип е съставен от енергични и интелигентни хора, които харесват динамиката на работата.
Каним Ви да станете част от нашия екип на позиция:
Отговорности:
- Изпълнява операции по товаро-разтоварване на продуктите на компанията /галони от 19л./ до клиентските обекти;
- Подрежда стоката, рекламните материали и съоръженията в склада и при нужда в камионите;
- Отговаря заедно с шофьор-доставчика за навременното и качествено изпълнение на заявките до клиентските адреси;
- Следи за състоянието на съхраняваната продукция;
Изисквания:
- Завършено средно образование;
- Опит в работата в складова база би било предимство;
- Отговорност, дисциплинираност, работна етика;
Нашето предложение:
- Работа в компания – лидер в своя сегмент;
- Добри условия на работа;
- Коректност и прозрачност в трудовите отношения;
- Допълнително здравно осигуряване;
Ако се интересувате от тази възможност, моля, изпратете своя автобиография чрез бутона за кандидатстване по-долу. В съответствие с политиката на компанията и според ЗЗЛД, всички кандидатури ще бъдат разгледани в условия на конфиденциалност. Интервю ще бъде проведено с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби