Складов / Офис сътрудник

Складов/Офис сътрудник
Фирма "Възраждане-Касис" ООД е водеща фирма в търговията с ветеринарномедицински продукти и медицински консумативи на Българския пазар. Компанията е ексклузивен представител за територията на България за: "MSD Animal Health", "ELANCO", /Novartis,Lohmann,Jansen/, "Vetprom", "IDEXX", "Vebi", "Kepro", "Provet", "Rely", "Nuliffe" и др.
"Възраждане-Касис" ООД е с титла '' Най-успешна българска микро фирма в бизнеса'' за 2018г., разполага с екип от 60 души, 18 от които са ветеринарни лекари. Фирмата разполага с 4 складови бази в България: гр. Ловеч, гр. София, гр. Стара Загора и гр. Варна.
Изисквания:
1. Завършено средно образование;
2. Отговорна и организирана личност при работа със складови наличности;
3. Умения за работа в екип;
4. Умения за комуникация;
5. Свидетелство за управление на МПС.
Задължения:
1. Подготовка на заявки на клиенти и пакетиране на стоката;
2. Приемане и подреждане на стока в склада;
3. Водене на документация, свързана с дистрибуцията, изготвяне на дневни финансови отчети;
4. Административна работа свързана с продажбите на ветеринарно-медицински продукти;
5. Добра компютърна грамотност и работа със специализиран софтуер.
Ние ви предлагаме:
1. Трудов договор;
2. Ваучери за храна;
3. Възможност за кариерно развитие;
4. Първоначално обучение;
5. Коректни трудови отношения;
6. Конкурентно заплащане! Допълнително възнаграждение при постигане на конкретни цели;
7. Добра работна атмосфера в млад екип;
8. Модерна зона за отдих на колектива.

June 10th, 2022

Варна

Шофьори, Куриери