СКЛАДАДЖИЯ

Forez е основана през 1996 г. в Република Чехия. С 20 годишния си опит в индустрията, FOREZ се е наложила като лидер и коректен партньор в производството на сложни матрици  и щанци,  предназначени за автомобилни компании.  В началото компанията произвежда щанци за листови метали и малки, не сложни шприц форми за пластмаси. В последствие FOREZ се ориентира и развива дейността си в проектирането на стъпкови щанцови инструменти за листови метали и сложни шприц форми за пластмаси, подходящи за автоматизирани процеси. Благодарение на цялостна концепция за широка гама от услуги, високото технологично оборудване и експертни инженерни решения компанията се развива, израства и утвърждава сред големите доставчици за мултинационални компании:Bosch, Continental, Schneider Electric, Witte Automotive, Hella, ALPS. Продукцията на ФОРЕЗ намира приложение и успешно се реализира на най-взискателният пазар – автомобилната индустрия. Нашите продукти са съставни части на  Škoda, BMW, Audi, VW, Peugeot, Ford, Nissan, Toyota или Volvo Cars.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
* Шофьорска книжка и свидетелство за управление на мотокар;
* Опит в областта на доставките и работа със склад ще бъде предимство;
* Компютърна грамотност.
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Поддържане,обслужване на склада и организиране подредбата му;
* Приема на стоките,изнасяне на готовата продукция и изготвяне на съпътстващите документи;
* Участване в товаро–разтоварни дейности;
* Участване в инвентаризации;
* Работа със складова програма;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
* Възможност да станете част от бързо развиваща се международна компания;
* Чиста работна среда с ново оборудване;
* Обучение в зависимост от заеманата позиция;
* Индивидуален бонус в зависимост от представянето;
* Месторабота – в рамките на град Русе;
* Работи се дневна смяна,при необходимост сменен режим на работа;
* Работно облекло;
* Подсигурена храна;
* Ваучъри за храна;
* Млад,сплотен и отговорен екип.
Заплащане:
• Стартова заплата -1520лв. бруто,включваща ваучъри за храна
• Допълнителна субсидия за фирмената столова -средно 50лв. на месец;
• След шест месеца-актуализиране на заплатата и допълнителен индивидуален бонус според представянето;
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД.
"ФОРЕЗ БГ" ЕООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Адрес:
Гр. Русе; ул. Търговска 2 А; Форез БГ ЕООД

June 10th, 2022

Русе

Производство