Сервизен техник тониращи машини

Мегахим АД е един от водещите производители на лаково-бояджийски материали в България, чийто продукти са получили признание на българския и европейските пазари. Компанията е основана през 1996 год. и е 100% българска собственост. Мегахим АД предлага широка гама продукти под Търговски марки Dekorator, Aquis, Xpert, Praktika. Водещите фирмени принципи, както в производствения процес, така и във взаимоотношенията с партньорите са: иновативност, ефективност, удовлетвореност. Компанията притежава сертификати за системи за управление съгласно изискванията на стандарти:  ISO 9001- управление на качество, ISO 14001- управление на околна среда ,OHSAS 18001 за здравословни и безопасни условия на труд.Фирмата е член в международната инициатива Responsible Care ( Отговорност и грижа )

ИЗИСКВАНИЯ:
• Подходящо техническо / електротехническо образование (Висше образование е предимство)
• Компютърна грамотност
• Свидетелство за управление на моторно-превозно средство (МПС).
• Ангажираност и отговорност към работата
• Умения за работа в екип
ОТГОВОРНОСТИ:
• Диагностика на неизправности и цялостна техническа поддръжка и ремонт на тониращи машини
• Изпитване, контрол, регулиране и подмяна на компоненти
• Посещение на клиенти при необходимост от монтаж на нова машина, консултиране, отстраняване на повреди и ремонти на техниката
• Изготвяне на доклади за сервизното обслужване и ремонт на продукта
• Командировки на територията на страната
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Дългосрочна работа в екип от професионалисти
• Динамична работна среда
• Трудов договор на пълен работен ден
• Фирмено обучение
Необходими документи:
Актуална автобиография,снимка
Кандидатурата Ви ще бъде разгледана при спазване на пълна конфиденциалност и според изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Русе

Търговия и Продажби