Сервизен техник

„Мираж Груп” EООД е официален представител и сертифициран сервизен партньор на световноизвестни производители на машини, консумативи и медии за широкоформатен дигитален печат и машини за следпечатна обработка.Фирмата е регистрирана през 2004 година и оперира в сферата на дигиталния печат, като основната й дейност е "търговия с машини и материали за рекламната индустрия”. Главният офис и администрация се намират в стратегически разположения за търговия град Русе. От 2006 фирмата започва да продава дигитални машини за печат, като към днешна дата броят им е над 400, от следните производители: Широкоформатни принтери HP Scitex, Широкоформатни принтери HP Designjet, HP Latex series , Текстилни принтери d.gen, Текстилни принтери ATPColor, Плоскопечатни принтери Canon Oce Arizona, Ролни принтери Oki(Seiko), Високочестотни заваръчни машини Forsstrom, Високопрецизни режещи машини Zünd, Режещи машини Summa, Ламинатори Neschen, Апликатори Rollsroller, Ламинатори Seal, Машини за капси Formosa, Довършителни машини Matic, Transmatic, Rimslow и др.Фирмата разполага със складови и офисни помещения в градове – Русе, София, Пловдив и Варна.През 2008г. Мираж Груп ЕООД открива клон в Македония - Mirage Group MK.През май 2010г. Мираж Груп ЕООД регистрира следващия си клон – Mirage SRB.През юни 2012г. е регистриран клон в Малта - Mirage MT.Най-новото разширение на фирмата е регистрирано през 2017г. - Mirage Africa.Едно от значителните предимства на фирмата е техническия сервиз. Екипът се състои от техници, квалифицирани и сертифицирани от водещите световни лидери на хардуерните производства в дигиталния печат. Нашите специалисти обслужват машините както в гаранционен, така и в след гаранционен период. Също така предлагат услуги като инсталиране, консервиране и деинсталиране на машините.В резултат на всичко това фирмата ни е предпочитан партньор, тъй като предлага цялостни решения в бизнеса с дигитален печат, т.нар. “End to End Solutions”.

„Мираж Груп” EООД е официален представител и сертифициран сервизен партньор на световноизвестни производители на машини, консумативи и медии за широкоформатен дигитален печат и машини за следпечатна обработка, като HP, Canon Oce Arizona, Zünd, Summa, ATPColor, D.Gen и др. Фирмата разполага с представителства в градовете – Русе, София, Пловдив, Варна и Бургас, както и клонове в Република Северна Македония, Сърбия, Малта и Кения.
Във връзка с разширяване на дейността си, компанията търси да назначи сервизни техници за поддръжка на широкоформатни дигитални принтери и машини за следпечатна обработка в гр. Пловдив.
Изисквания:
- Професионално образование в областта на електрониката, електротехниката, механиката;
- Ползване на английски език на работно ниво;
- Активен шофьор, свидетелство за управление кат. В;
- Възможност за чести командировки в и извън страната;
- Компютърна грамотност и знания в областта на електрониката и механиката;
- Инженерни умения и грамотност;
- Организираност, отговорност и коректност при изпълнение на поетите задължения.
Отговорности:
- Хрдуерна и софтуерна поддръжка на широкоформатни принтери и други машини, използвани в печатарската индустрия;
- Участва в обучения за техническо обслужване на основните партньори на Мираж Груп - НР, CANNON, ZUND, SUMMA и др.;
- Поддържа изрядна документация, в съответствие с изискванията на работодателя.
Какво предлагаме:
- Постоянна работа на трудов договор;
- Първоначално обучение и въвеждане в процеса на работата;
- Осигуряване на професионлано обучение в България и чужбина и получаване на международни сертификати от водещите производители в областта – HP, Zund, Oce Arizona, D-Gen;
- Възможност за дългогодишно кариерно развитие в областта на широкоформатния цифров печат;
- Лаптоп и инструменти;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;
Посочената заплата е първоначална, според знанията и трудовия опит на кандидатите.
Документи за кандидастване:
-CV с актуална снимка;
-Копие от документ за завършено образование;
-Валиден документ за правоуправление на МПС, кат. B;
Кандидатите с опит в посочената област и тези с висше образование и владеещите говоримо и писмено английски език ще бъдат с предимство.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство