СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА И РЕМОНТ НА КЛИМАТИЧНА И ВЕНТИЛАЦИОННА ТЕХНИКА

Талант Сървиз създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
Във връзка с големия обем работа на наш клиент търсим
„СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ - ТЕХНИК ПОДДРЪЖКА И РЕМОНТ НА КЛИМАТИЧНА И ВЕНТИЛАЦИОННА ТЕХНИКА”
Изисквания:
1. Образование в областта на климатична и вентилационна техника;
2. Желаете за развитие в направление "сервиз и поддръжка";
3. Имате опит в сферата на климатична и вентилационна техника
4. Чисто съдебно минало
Задължения:
1. Проектиране, изграждане и поддръжка на системи за вентилация и климатизация на въздуха.
2. Електрооборудване.
3. Изграждане и проектиране на слаботокови системи.
Ние Ви предлагаме:
1. Реален трудов договор;
2. Работа в направление "сервиз и поддръжка";
3. Редовно и мотивиращо възнаграждение;
4. Фиксирано работно време - с гарантирана почивка събота и неделя.
5. Годишен платен отпуск;
6. Вътрешно фирмено обучение;
7. Работа в колектив с голям опит в сервизната поддръжка на климатична техника;
8. Сигурно работно място и възможност за професионално израстване;
Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Поверителността на Вашите данни е Гарантирана.
Талант Сървиз притежава безсрочен лиценз № 2953 за предоставяне на услуги в областта на човешките ресурси

June 10th, 2022

София

Производство