Сервизен Инженер/Техник за ремонт на земеделска техника

Няма описание

ОТГОВОРНОСТИ НА ПОЗИЦИЯТА
- Изпълнява в Сервиза дейности по диагностика, ремонт и техническо обслужване на предлаганите от фирмата машини в гаранционен и извънгаранционен период.
- Коректно попълва, обработва и съхранява техническата документация в процеса на работа.
- Изпълнява задълженията си при постоянно взаимодействие и обратна връзка с екип от сервизни техници.
- Точно и навременно осъществяване на сервизната кореспонденция с фирмите партньори.
- Поддържа в пълна техническа изправност всички инструменти, приспособления, уреди и съоръжения, които използва при отстраняване на техническите неизправности по машините, и следи за тяхната окомплектованост.
- Подготвя необходимите заявки за резервни части, необходими за ремонт на определена машина.
- Подпомага екипа от сервизни техници, във връзка с повишаване на техническата им компетентност.
- Стремеж към усвояване на нови технически знания и умения, и прилагането им на практика в ежедневната дейност.
- Участва в разтоварването и окомплектоването на доставените машини.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА
- Техническо образование.
- Предишен опит в сервизно обслужване на автомобилна, селскостопанска или строителна техника.
- Работно ниво на английски език.
- Свидетелство за управление на МПС кат.Б.
- Готовност за командировки в региона.
- Способност за работа под напрежение.
УСЛОВИЯ НА РАБОТА
- Атрактивно възнаграждение, насърчаващо личните постижения и усърдие.
- Възможност за допълнително заплащане, посредством полагането на допълнителен труд
- Коректност във взаимоотношенията.
- Постоянен трудов договор, социални и здравни осигуровки.
- Възможност за развитие, както на уменията Ви, така и на заплащането Ви
- Възможност за ползване на служебна квартира
- Служебен транспорт

June 10th, 2022

Търговище

Ремонтни и Монтажни дейности