СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР Земеделска техника - Мобилен сервиз

„Всичко започва с добрата почва!“ ЕКОДАРПОЛ БОЛКАНС е ексклузивен представител за България и Балканите на полската компания ЕКОДАПОЛ. ЕКОДАРПОЛ е компания, която произвежда органични торове и почвени подобрители, предназнчени за биологично и конвенционално земеделие. Тя е създадена през 1993г. и се е наложила като лидер на пазара на органични торове в Полша със 70% пазарен дял. Разполга с най-големия завод за производство на органични торве в Европа и собствена био-химична лаборатория. За своите близо 25 години в бранша ЕКОДАРПОЛ е получила множество награди и сертификати. ЕКОДАРПОЛ е компания с трайно установени позиции на българския пазар, която предлага иновативни продукти с напълно екологичен ефект. Фирмата предлага и цялостни решения на своите клиенти спрямо конкретните изисквания на земеделската култура и почвата. Всеки земеделски производител може да получи услуги с гарантирано качество на резултатите за: почвен анализ; анализ на растителни проби; почвени карти; ЕКОДАРПОЛ извършва дейност на територията на цялата страна и в чужбина чрез регионални представители.

За да предложи възможно най-добрата и надеждна рецепта за успех на земеделските производители в България, Green Ground (Ekodarpol Balkans) обединява внимателно подбрани водещи световни брандове, отличаващи се със сериозен опит, иновативен подход и специално отношение към земята, природата и най-вече към своите клиенти. Стремежът към постоянно усъвършенстване и затваряне на цикъла на производство, чрез използването на иновативни и щадящи ресурсите технологии, е водещ във философията на компанията. Нашата мисия е успехът на всеки фермер, чието доверие сме спечелили и вярваме, че с действията си, с продуктите и услугите, които предлагаме, ежедневно инвестираме в едно по-конкурентоспособно, високопроизводително и природосъобразно българско земеделие.

Green Ground (Ekodarpol Balkans) е официален представител за България на Crucianelli – бранд топ 10 в света на No-Till сеялките.

Нашата база е със седалище в Пловдив.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, в момента търсим:

СЕРВИЗЕНИ ИНЖЕНЕРИ Земеделска техника - мобилен сервиз

За региони:
-Южна България
-Северна България

Основни задължения:

• Организира, координира и извършва технически инспекции, гаранционни и извънгаранционни ремонти, периодично обслужване на земеделска техника;
• Комуникира и консултира клиенти, по отношение сервизното обслужване, посредством поддържане на непрестанни контакти и насърчаване обективната обратната връзка от клиентите на компанията;
• Предава земеделска техника на клиентите;
• Предоставя на клиентите обучение, относно оперативната работа с машините, поддръжка и сервизиране.

Изисквания към кандидатите:
• Опит в диагностика на земеделска и/или строителна, индустриална, техника ще се счита за предимство;
• Владеене на английски и/или испански език е предимство;
• Компютърна грамотност;
• Готовност за пътуване в страната и чужбина;
• Екипност, комуникативност, аналитичност;
• Валидна шофьорска книжка.

 Ние предлагаме:
• Възможност за дългосрочна професионална кариера;
• Работа в екип от професионалисти, готови да споделят знания и добри практики;
• Мотивиращо възнаграждение, обвързано с резултатите;
• Сигурност на заплащането и осигуровките;
• Професионални обучения в България и чужбина;
• Личностно и професионално развитие (езикови курсове, спортни занимания, курсове за повишаване на професионалната квалификация);
• Сервизен автомобил.

Ако написаното предизвиква интерес и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете актуална автобиография на български език.

Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Пловдив

Ремонтни и Монтажни дейности