СЕРВИТЬОР/КА

Няма описание

НИЕ сме нов ресторант в кв. Овча купел, за да запълним екипа си търсим Сервитьори !
Нашите ценности са: „Усмивка, грижа, уважение”.
Усмивката е същността на Нашата култура. С нея посрещаме гостите в ресторанта, чрез нея изграждаме добри отношения в екип.
Уважението е основата на всяка конструктивна комуникация. Ние се отнасяме един към друг с уважение. Ние сме толерантни към различните.
Задължения:
• Спазва стандартите за обслужване в Компанията
• Гарантиране на 100 % удовлетворение на клиентите , придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
Изисквания:
• Усмихнат/а, лъчезарен/на и любезен/на с клиенти
• Ориентация към клиен/ти
• Търпение
• Енергичност
• Комуникативност
• Организираност
• Мотивация за работа
ПРЕДЛАГАМЕ:
• Сигурно и редовно заплащане;
• Възможност за развитие;
• Бонуси;
• Тиймбилдинг;
• Предишен опит не е задължителен;
• Работа в реална, динамична среда сред млад екип
• Социални придобивки
Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм