Сервитьор/ка в ресторант към комплекс Bononia Estate на брега на р. Дунав

Създадохме Key2Property Management, за да бъдем полезни на собственици на бизнес и мениджъри в хотелиерството и сферата на услугите.„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940. Фирмата е регистрирана като Администратор на лични данни под № 416992.

РАБОТНО МЯСТО:
Винарски комплекс Бонония Естейт / Bononia Estate Winery & Resort
Хотелът се намира близо до село Кошава, на няколко километра от град Видин, сред лозя и на брега на р. Дунав. Има ресторант, зала за събития, релакс зона, външен басейн, 21 стаи и апартаменти. Предстоящо откриване м. май 2022 г.
Търсим както ресторантски сервитьори, така и сервитьори за закуски и мероприятия, които може да са с по-малък опит. За хора с усмивка и желание, ще се погрижим за подходящо обучение в работата.
Задължения:
• Посреща и настанява клиентите;
• Знае менюто за предлаганите напитки и ястия, технологията на приготвяне;
• Подпомага дейността на останалите сервитьори;
• Издава сметка и приема плащане;
• Отчита оборота;
• Спазва отлична хигиена;
Изисквания:
• Умение за работа в екип
• Енергичност и адаптивност
• Английски език разговорно на работно ниво
• Организираност
• Желание за работа и постигане на добри резултати
• Точност в сметките
• Общителност, търпеливо и приятелско отношение към клиентите
• Говоримо владеене на румънски език би било предимство
Нашето предложение:
• Работа на смени
• Обучение
• Мотивиращо заплащане и бонусна система
• Нов екип с възможност за развитие
• Транспорт и храна
Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.
Ще се свържем с избраните по документи кандидати.
„КИЙ 2 ПРОПЪРТИ МЕНИДЖМЪНТ“ ЕООД е регистриран посредник на основание Чл.28, ал.5 от ЗНЗ и Наредба за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа (изм. ДВ Брой 82 от 03.10.2014 г.) под № 1940.

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм