СЕРВИТЬОР/КА

Няма описание

СЕРВИТЬОРИ/КИ РЕСТОРАНТ
Хотел " Приморско Дел Сол *****" в град Приморско, обявява свободни позиции за длъжността
СЕРВИТЬОРИ РЕСТОРАНТ
за летен сезон 2022
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
* Зареждане на блок масата с храна, посуда, прибори, сервиране и отсервиране;
* Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в търговската зала;
* Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
* Изпълнява и други задачи, поставени от главния готвач и управителя на ресторанта.
НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
* Коректно заплащане и трудов договор;
* Обучение;
* Добри условия на труд;
* Екипна работа в приятна атмосфера;
* Лоялност към нашите служители;
* Изхранване и подсигурено настаняване / или пътни/;
* Възможност за допълнителна работа, срещу добро заплащане.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
* Умение за работа в екип;
* Умение за самостоятелна работа;
* Енергичност,сръчност,бързина,организираност;
* Мотивация за работа;
* Добри комуникативни умения.
Моля, подходящите кандидати за тази позиция да изпратят CV с актуална снимка.
Всички данни предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

June 10th, 2022

Приморско

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм