Сервитьор/ка

Балнеохотел Панорама , търси да назначи хора на позиция - "Сервитьор"
Предишен опит не е задължителен, предлагаме фирмено обучение!
Задължения:
• Спазва стандартите за обслужване във фирмата
• Гарантиране на 100 % удовлетворение на клиентите , придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта
• Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място
Изисквания:
• Усмихната, лъчезарна и любезна с клиентите личност
• Умение за работа както в екип, така и самостоятелно
• Мотивация за работа
Нашето предложение:
• Фирмено обучение
• Възможност за гъвкаво работно време и работа на смени
• Атрактивно и редовно заплащане
• Възможност за развитие
Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография с актуална снимка, като натиснете бутона "Кандидатствай по тази обява".
Ще се свържем само с одобрените кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Велинград

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм