Сервитьори/ки банкетинг почасово

Няма описание

В ASTORIA GRAND HOTEL се вълнуваме от предстоящото откриване на изцяло реновирания ни 4 зведен хотел.
Ако сте усмихнат и позитивен човек с желание за развитие, заповядайте и станете част от екипa на хотел „АСТОРИЯ ГРАНД ХОТЕЛ”
Търсим отговорни и енергични личности за Отдел Банкетинг в Хотела
Основни отговорности и задължения:
• Прилага и стриктно спазва на фирмените стандарти и добри практики за работа в Компанията
• Отговаря за подредбата на банкетни зали
• Участва в провеждането на събитията в залите и ресторантите на хотела
• Съдейства на мениджърския екип за подреждане и съхраняване на оборудването
• Отговаря за поверените му стоки и материали за конкретното събитие
• Изпълнява задачи, пряко свързани с изпълнение на задълженята по провеждане на събитията
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Предходен опит на подобна позиция;
• Подходяща квалификация, познания и умения за изпълнение на задълженията
• Фокус към удовлетвореността на клиентите и внимание към детайла
• Добри комуникативни умения и умения за работа в екип, организираност и отговорност
• Английски език е предимство
Ние Ви предлагаме:
• Целогодишна ангажираност
• Атрактивно и редовно заплащане, нарастващо спрямо личните качества и постигнати цели
• Гъвкав график
• Възможност за постоянен трудов договор
• Станете част от екипа на най новия 4 звезден хотел в София.
Моля, кандидатствайте по обявата директно чрез бутона "кандидатствай по тази обява", като ни изпратите актуално CV, снимка и актуален телефонен номер за връзка.
Ще се свържем чрез ел.поща /email/ или по телефон, с одобрените за интервю кандидати.
Всички автобиографии ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност
Благодарим Ви за интереса !

June 10th, 2022

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм